JerkDolls Games


Komuniteti I Lojërave Për Të Rritur

Luaj online me njerëz të këqinj


Kompjuter Apo Celular

Lojrat në faqen tonë të internetit punojnë në çdo pajisje


Pse Paguan Për Porno?

Ne ofrojmë vetëm lojëra seksi falas pa kufizime

Lojëra Gratis Seksi Dhe Lojëra Seksi Online

Jashtë Loje

 
Luaj Tani Falas

Si saktësisht vlerësohen lojërat?

Kjo është një pyetje që është e thjeshtë por e komplikuar për t'u përgjigjur. Platforma jonë ka qenë përreth për një kohë, kur ne menduam se ishte më në fund koha për t'i shpjeguar botës se çfarë lojra erotike seksi në internet janë dhe çfarë mund të përjetosh. Shumë vjet më parë, kur Interneti ishte pothuajse në foshnjërinë e tij, lojrat "më të mira" në internet porno ishin asgjë më shumë se lojra Të thjeshta Flash të gjetura në uebsajte të diskutueshme., Ngarkimi i këtyre lojrave pornografike online gjithmonë mori një përjetësi të vogël dhe ty të duhej të sillje shumë kohë, sepse nuk ishte e lehtë të kuptoje tiparet dhe të mësoje si t'i luaje lojrat e Seksit online siç duhet. Sot çdo gjë është krejtësisht ndryshe, sepse tani ekziston një industri e madhe që përqëndrohet në lojërat e pornos në internet. Sot ka shumë lojëra të bukura. Dhe këtu hymë ne, sepse Është Misioni ynë që të sigurohemi që të gjithë ata që janë NË humor për lojëra pornosh me brirë të gjejnë Edhe Veprimin më të mirë., Kritikat tona për këto lojëra të rriturish janë të lidhura me këtë.

Fillimi i kritikave tona të lojrave të të rriturve është gjithmonë që ne luajmë lojën e duhur Të Seksit ose edhe lojërat e pornos. Lojtarët e ekipit tonë ndjekin udhëzimet e rrepta për të mos nxituar asgjë, por për të provuar të gjitha aspektet e lojrave të pornos. Kjo është jashtëzakonisht e rëndësishme, sepse vetëm nëse me të vërtetë përpiqeni dhe shijoni lojërat E Seksit deri në Detajin më të vogël, ju gjithashtu mund të shkruani rishikime të vërteta dhe kështu të rekomandoni lojrat E Seksit në ndërgjegje të mirë., Ekipi ynë ndjek një listë të pikave më të rëndësishme kur shqyrton çdo lojë pornoje dhe vetëm kur çdo pikë në këtë listë kontrollohet do të vendoset se sa mirë do të bëjë loja korresponduese krahasuar me lojrat e tjera në treg. Vetëm kur e gjithë kjo të përfundojë, anëtarët e ekipit tonë shkruajnë për përvojat e tyre me lojën e testuar dhe vendosin nëse kjo është vërtet një lojë e mirë pornoje. Vetëm pas kësaj vlerësimi gjen rrugën e tij për në faqen tonë në internet!, E sheh, nuk është e lehtë të vlerësosh një lojë Seksi, por ky proces është i nevojshëm për të siguruar që ju si konsumator të jeni të kënaqur me lojën tuaj të pornos. Kjo është gjithashtu për reputacionin tonë dhe ne nuk duhet të bëjmë ndonjë kompromis. Të gjithë e dinë që ky është uebsajti më i mirë në Internet, nëse po kërkoni lojërat më të bukura pornografike online dhe kjo duhet të mbetet kështu!

A janë të gjitha lojërat subjekt i një akuze, apo ka edhe lojra falas?

Ka të dy, sigurisht, por kryesisht përqendrohemi në lojrat e pornos falas, të cilat ofrojnë gjithashtu mundësinë të paguajnë për disa tipare apo shpërblime, siç mund të gjesh për shembull Në Shkatërrimin E Ëmbëlsirave apo Rrugën e Dëbimit. Por janë edhe disa lojëra seksi të paguara online që rekomandojmë. Në thelb, ne ofrojmë një përzierje të mirë në platformën tonë. Që të mund të gjesh lojra porno falas dhe të paguash porno-lojëra online. Dhe gjithmonë mund të mbështetesh tek rekomandimet tona për të qenë e përsosur., Nëse preferon lojra porno falas apo lojëra Seksi – do të përjetosh gjithmonë një sesion masturbimi me cilësi më të lartë. Çdo lojë do të të bëjë ekstazi! Megjithatë, ju lutem vini re se shumica e këtyre lojrave kërkojnë nga ju të krijoni një llogari. Kjo s'do të thotë se duhet të paguash për asgjë. Përdoret vetëm për magazinim Resh dhe qëllime të tjera. Ju mund të përdorni gjithashtu një E ashtuquajtur E-Mail Djegës Për të hapur llogarinë tuaj të përdoruesit, e cila synon vetëm për këtë qëllim., Por në thelb ti nuk ke pse të shqetësohesh, sepse ne kontrolluam gjithçka për Spam dhe nuk kishim probleme me rekomandimet tona deri sot.

Cilat lojëra online janë më të mirat?

Kjo varet vetëm nga preferencat e tua! Industria është siguruar që ju praktikisht mund të gjeni çdo lloj loje pornoje online. Çfarëdo që të duash, është sigurisht një apo një lojë tjetër seksi që do ta provosh. Ka, për shembull, stimulime joshëse të takimeve në të cilat lojtari e gjen veten në një mjedis krejtësisht të ri dhe kërkon një aventurë. Pastaj mund të bësh aktivitete të ndryshme dhe pastaj do të gjesh dashnorin perfekt., Gjithashtu mund të vërejmë një rritje të madhe të lojrave pornografike me temën e inçestit. Këtu, lojtari mund të gëzojë bashkëveprimet seksuale me nënat, motrat dhe kushërinjtë. Dhe ne nuk duhet të harrojmë të gjithë grupin E ri Të Rpg që kanë zënë vendin e tyre në këtë fushë gjatë viteve të fundit. Disa luajnë në botë fantazie të njohura, Si Skyrim. Lojrat parodi janë gjithashtu popullore. Këtu, për shembull, ka parada të mëdha në Lojën e Froneve, Kufijve dhe Mbikëqyrjes., Dhe duhet ta shohësh Botën e Prostitutave nëse je fans i lojës Së Stuhisë. Do Të Gjesh Një Aksion TË nxehtë KËTU.

Mund t'i luash lojërat e seksit Në Shfletues apo t'i shkarkosh?

Sigurisht, dikush ka një shqetësim të mirë-themeluar se lojrat online sjellin Një Virus ose Lëndë Të tjera. Ne e ndajmë këtë shqetësim, kështu që gjithmonë i kontrollojmë lojrat online tërësisht dhe të sigurohemi që çdo gjë që rekomandojmë të mos përmbajë ndonjë program të dëmshëm, viruse apo Vegla. Ne mundohemi shumë të të ofrojmë lojrat më të mira. Prandaj shkarkuam gjithçka dhe kontrolluam nëpër skanera të virusit për t'u siguruar që asgjë të mos kalojë., Megjithatë, vetëm rreth 25% e lojrave online të rekomanduara nga ne duhet të shkarkohen. Pjesa tjetër mund të luhet në Shfletues pa asnjë problem. Grafika e këtyre lojrave mund të mos jetë Dhe Aq E mirë, por Është Një Alternativë e mirë nëse nuk doni ndonjë Gjë në Kompjuterin tuaj. Pra, çfarëdo loje që po kërkon, me siguri do ta gjesh me platformën tonë të shqyrtimit.

Sa të mira janë lojërat e pornos në krahasim me lojrat për të rriturit?

Natyrisht, ajo nuk është shumë e kënaqshme kur ju jeni të detyruar si një lojtar për të luajtur një lojë online që nuk është e bindur në një erotik dhe të gjallë nivel. Ky është Një Problem i madh veçanërisht me lojëra pornoje falas. Këtu, gjithashtu, ju jeni në anën e sigurt me ne, për shkak të të gjitha lojrave që ne shohim, vetëm rreth 30% arrijnë në faqen tonë në internet. Kjo do të thotë se mund të shohësh vetëm lojrat që janë shumë të mira., Lojrat për të rriturit përgjithësisht mund të vijnë me Një Buxhet më të madh dhe gjithashtu të sjellin Shumë Ekipe më të mira për të prodhuar këto prodhime, por ne mendojmë se bota e lojrave për të rriturit është po aq e mirë. Sidomos nëse je i eksituar tani. Në thelb, po, nëse bishti është i fortë dhe dëshira është e madhe, atëhere cilësia nuk është domosdoshmërisht e rëndësishme. Jo, grafikat janë të rëndësishme! Prandaj përqendrohemi gjithashtu në anën grafike të kritikave tona., Loja duhet të jetë një festë për sytë dhe menjëherë të tërheqë të gjithë sytë që të kalojnë me ne. Një lojë e mrekullueshme është vërtet e madhe, por njerëzit priren të përqëndrohen në grafikat. Pamja e parë llogaritet! Gjëja më e mirë e pornos në internet është se mund të kënaqësh çdo fantazi që të vjen në kokën tënde. Nuk mund të projektosh vetëm gruan e duhur, por edhe mjedisin e përkryer, dhe kjo ka rëndësi. Prandaj shumë skena seksi në këto lojra duken mahnitëse.

Cilat LOJËRA VR ia vlen?

Ka kaq shumë lojëra VR që vështirë se mund t'i mbash. Por u përpoqëm. Megjithatë, për fat të keq, vetëm disa nga këto lojra janë në fakt të mira. Megjithatë, lajmi i mirë është se me ne ti gjen vetëm më të mirën e këtyre lojrave VR, sepse ne gjithashtu kontrollojmë vetëm uebsajtet më të mira TË VR pornos. Pra, nëse po kërkon një lojë të mirë porno ME VR, atëherë do ta gjesh me ne! Thjesht regjistrohu në listën tonë të Normimit deri sa të gjesh koleksionin e lojrave VR. Zgjedhja mund të mos jetë e madhe, por do të ta heqë trurin!, Vini në dukje, megjithatë, se çdo lojë E VR është shqyrtuar nga njerëz me pajisje VR. Kjo është, këta njerëz nuk luajnë vetëm Versionin normal 3D. Për fat të keq, nuk ka shumë prej nesh që mund t'i testojnë këto lojra, por kur ta bëjnë këtë, ju mund të tregoni nga rishikimet e tyre se sa shumë u argëtuan me ta. Pra, edhe një herë, nëse po kërkon për lojrat më të mira të seksit, atëherë kritikat tona janë të garantuara të të ndihmojnë.

A mund të shkruaj edhe kritika? Duket Punë e mirë!

Na dërgo një e-mail që përshkruan aftësitë e tua. Ne gjithmonë kërkojmë njerëz që janë në gjendje të njohin filma porno online. Ne synojmë të rekrutojmë vetëm njerëzit më të mirë për Këtë Punë. Pra, nëse na bind, atëherë do të shkruash kritika për ne në asnjë kohë. Dhe me këtë jemi në fund. Faleminderit shumë që u vonove. Provo disa nga lojrat e mëdha që rekomandojmë në kritikat tona! Tani është koha më e mirë për t'i provuar këto lojra! Nuk do t'i besosh syve të tu!

Luaj Tani Falas